פיתוח אישי

נקודת מפנה – יצירת שינוי מקדם ומעצים

החיים הם מסע. מסע מורכב ומרתק, רצוף במטרות ויעדים, הזדמנויות ואתגרים. אתם עשויים לחוות אותו כהרפתקה או כמסלול מכשולים – זה תלוי בעוצמת האתגרים שעומדים בפניכם, אך יותר מכך, זוהי תוצאה של הכוחות הפנימיים, המאפיינים והתפיסות שסיגלתם לעצמכם לאורך השנים.

במהלך המסע האישי והייחודי שלכם, אתם מוצאים את עצמכם, מעת לעת, במצבים בהם אתם מתקשים לקבל החלטות או להניע תהליכי שינוי וצמיחה. זה קורה בצמתי חיים, בנקודות מפנה הדורשות מכם לגייס את המשאבים הפנימיים והחיצוניים כדי לייצר שינוי או להגיב לשינוי. לעיתים מדובר בתהליכים שמתחוללים ביניכם לבין עצמכם ואשר אין להם ביטוי מיידי בעולם החיצוני. תהליך אימוני המשלב פיתוח אישי ומיקוד מטרה, יכול לסייע לכם לייצר את פריצת הדרך הרצויה.

כאשר אתם נמצאים במצבים בהם…

• אתם מתקשים לקבל החלטה או להניע עצמכם לפעולה
• אתם רוצים לשפר הישגים ולקדם את עצמכם
• אתם ניצבים בפני אתגרים שדורשים מכם לחשוב ולפעול "מחוץ לקופסא"
• אתם חשים צורך בצמיחה והתפתחות אישית

 

אני אסייע לכם לייצר בהירות באמצעות התבוננות עומק על הסיטואציה ועל העצמי, להבין את התמונה הרחבה ולגייס את העוצמות והאיכויות הפנימיות לתנועה קדימה ולשינוי.

התהליך מאתגר להתבונן בעולמכם הפנימי והחיצוני מזוויות חדשות כבסיס לקידום ולהעצמה אישית. במהלך העבודה על המטרה אותה הצבתם בתחילת התהליך, תחזקו היבטים מהותיים העומדים בבסיס יכולת הצמיחה וההתפתחות האישית שלכם. העבודה שתעשו, הן ברמת התובנות והן ברמת יצירת השינוי בפועל, תתן לכם בסיס טוב לניהול עצמי מיטבי גם בהמשך הדרך.

נקודות מפתח בתהליך פיתוח אישי:

קבלה עצמית
העמקת הידיעה העצמית תורמת לירידה בכמות האנרגיה שאתם מפנים לקרבות אבודים בינכם לבין עצמכם, מביאה תחושת שחרור ומגבירה את השקט הפנימי.

יכולת קבלת החלטות
תמונה בהירה יותר של מי שאתם ושל אופן ההתנהלות שלכם, מחזקת את הביטחון העצמי בקביעת מטרות ובהצבת יעדים בכל תחום.

שיפור הישגים
ניהול עצמי והתקדמות המבוססים על הכרת יכולותיכם ואופני הפעולה המתאימים לכם, מאפשרים תפקוד יעיל יותר ותוצאות טובות יותר.

התמודדות עם אתגרים
מודעות גבוהה יותר לגורמים פנימיים וסביבתיים העלולים ליצור קשיים ולעכב התקדמות, והבנה טובה יותר של הכלים העומדים לרשותכם, מסייעות להתגבר על הקשיים או להימנע מהם.

התפתחות אישית

אתם מבינים טוב יותר מאפיינים שונים באישיותכם ולומדים לקבל ולטפח את מי שאתם ובמקביל – לומדים היכן נדרש לעבוד על נטיות והרגלים שאינם טובים עבורכם.

הליווי תומך בפיתוח אישי אותנטי ומעצים ומסייע ביצירת השינוי הרצוי. הגישה הייחודית משלבת כלים ממגוון תחומים ובהם: אימון אישי, NLP, מדעי הניהול, התחום האלטרנטיבי.

התהליך אינו טיפול ואינו מהווה תחליף לטיפול נפשי או טיפול רפואי.

לקוחות ממליצים

לתמיכה בתהליכי פיתוח וצמיחה אישיים

השאירו הודעה