ייעוץ קריירה

פיתוח קריירה

זינוק בעליה – לקחת את הקריירה אל השלב הבא

מהו היעד הבא בקריירה שלכם?
האם מסלול הקריירה מאפשר לכם צמיחה והתפתחות?

אם אתם חווים סיפוק והנאה בעבודתכם, מבטאים את הכישורים והיכולות שלכם, ונותנים ערך מהותי במה שאתם עושים – אתם בוודאי נמצאים על מסלול הקריירה הנכון עבורכם. עבור רבים, מציאות כזו מעידה על סביבת עבודה אופטימלית המאפשרת מרחב צמיחה והתפתחות ואשר עשויה לספק זאת גם בעתיד. אך לא תמיד זה המצב.

הצורך הטבעי במימוש עצמי דוחף אותנו לצמיחה מתמדת ולהישגים. מטבענו אנו שואפים לנוע קדימה ולהתפתח, להיות העצמי הטוב ביותר שהטבע המולד שלנו מאפשר. זו הסיבה שגם כאשר אנו בהגשמה עצמית, אנו מחפשים את השלב הבא בקרירה – את השינוי שיאפשר לנו לנוע קדימה אל התפקיד הבא, הפרוייקט הבא וכדומה. מכאן נובעת החשיבות של תכנון ופיתוח הקריירה.

הייעוץ לפיתוח קריירה תומך במצבים בהם אתם מבקשים לתכנן את המשך הדרך ולהניע את הקריירה שלכם קדימה. אלו יכולים להיות תחומי אחריות חדשים, הצעות לתפקיד חדש, מסלול ניהולי, הכשרות והתמחויות חדשות ועוד.

לעיתים ההזדמנויות נפתחות בפניכם ולעיתים עליכם לפעול כדי לייצר את השינוי בעצמכם. כך או כך, אתם רוצים לקבל החלטות אותנטיות מחד, ולהבטיח את עתידכם המקצועי מאידך. יהיה עליכם, ולעיתים גם על בני המשפחה, להתאים את חייכם למציאות חדשה. אלו מעוררים לחצים, קונפליקטים וסימני שאלה לגבי המשך הדרך.

ייעוץ קריירה יסייע לכם לבחון את מכלול הצרכים והאפשרויות ולתכנן את הצעדים הבאים שלכם באופן המיטבי.

לקוחות ממליצים

ליצירת פריצת דרך בקריירה

השאירו הודעה