ייעוץ קריירה

ייעוץ קריירה

מימוש עצמי והצלחה מקצועית במסלול אחד, ברור ומדוייק

האופן בו אתם מנווטים את הקריירה שלכם קובע, יותר מכל, את איכות חייכם בהווה ובעתיד. לכל אירוע, לכל שינוי ולכל החלטה שאתם מקבלים בתחום הקריירה, יש השפעה על המימוש העצמי ועל הרווחה הכלכלית שלכם.

בין אם אתם בתחילת הדרך או באמצע החיים, בין אם הכיוון המקצועי ברור או שאין לכם מושג מה נכון עבורכם – מסלול הקריירה רצוף בנקודות הכרעה בעלות משקל והשלכות לגבי עתידכם. אלו הם צמתי קריירה בהם עליכם לקבל החלטות ובהן:

מיקוד הכיוון בקריירה – בחירת כיוון מקצועי, החלטה על תחום לימודים, השקעה בהכשרות מקצועיות
פיתוח קריירה – בחירה בין התפתחות מקצועית או מסלול ניהולי, שמירה על תפקיד קיים או מעבר בין תפקידים וארגונים, קידום וצמיחה בעבודה
שינוי קריירה – שינוי כיוון מקצועי, עבודה בשכר או הקמת עסק עצמאי

הדילמות הפנימיות מתעצמות עקב השפעות חיצוניות – ריבוי גירויים, לחצים, שינויים ארגוניים, התפתחות טכנולוגית, תחרות בסביבת העבודה, צרכים משפחתיים, הזדמנויות ואיומים. כל אלה מציפים אתכם, יוצרים עומס רגשי ומנטלי, ומקשים על תכנון קריירה אופטימלי.
כאשר אתם חשים בלבול וקושי בקבלת החלטות, כאשר אתם חווים תקיעות ותסכול במצבכם הנוכחי, כאשר אתם מרגישים שאין לכם את הכלים לנוע לעבר היעד הבא – זה הזמן לקבל ייעוץ קריירה!

אם יש לכם סימני שאלה לגבי תכנון הקריירה,
אם אתם רוצים לשנות כיוון בקריירה או לקבל הכרעה בין תפקידים,
אם אתם מבקשים לחוות יותר עניין, סיפוק והנאה בעבודתכם…

אני אעזור לכם לדייק את מסלול הקריירה האישי באמצעות תהליך ייעוץ קריירה ייחודי ומעצים, אשר יסייע להציב את המטרות הנכונות עבורכם ולתכנן את הדרך להשגתן.

 

בתהליך הליווי נבחן את הצרכים, הנטיות והמאפיינים האישיים; נזהה את המוטיבציות הפנימיות ואת ההזדמנויות והאיומים בסביבה החיצונית; ונתכנן את מסלול הקריירה בהתאמה, תוך מתן מענה לגורמים המעכבים ולחסמים הפנימיים והחיצוניים. בנוסף, נחזק מיומנויות של שיווק עצמי אפקטיבי בתוך הארגון, בתהליכי חיפוש עבודה, ובכל מצב בו אתם נדרשים לבלוט ולחזק את התדמית המקצועית שלכם.

תחומי הייעוץ:

לקוחות ממליצים

לייעוץ קריירה ממוקד ומעצים

השאירו הודעה