פיתוח עסקי

לצאת מהקופסא – הזדמנות לצמיחה ולהרחבת הפעילות

מהן אפשרויות הצמיחה של העסק שלכם?
אילו מוצרים או שירותים חדשים ניתן להכניס לעסק?
אילו התאמות נדרשות כדי להגיע לקהלי יעד חדשים?

פיתוח עסקי נותן מענה לצרכי הצמיחה וההתרחבות העסקית. אלו עשויים להיות צרכים פנימיים של העסק, כגון רצון לגדול, לגוון ולהרחיב את הפעילות והצורך להגדיל את ההכנסות, או צרכים שעולים עקב השפעות חיצוניות – מענה על שינויים בביקושים, בטכנולוגיות, ברגולציה וכו', או תגובה על פעילות המתחרים הדורשת מכם לחזק את היתרון התחרותי.

 

לפיתוח העסקי פנים רבות. לעיתים מדובר בהרחבת הפעילות באמצעות הגדלת צוות העובדים, הוספת סניפים או אזורי פעילות. במקרים אחרים, הפיתוח העסקי מתמקד בהכנסת מוצרים או שירותים חדשים, מיכשור וטכנולוגיות מתקדמות, או בפניה לקהלי יעד חדשים.

 

ייעוץ עסקי מסייע לכם לצאת מדפוסי החשיבה ומההרגלים המאפיינים את הפעילות השוטפת שלכם, לחזק את היצירתיות ולהגדיל את מרחב ההתבוננות במטרה לרענן את תפיסת הסביבה העסקית, לאתר הזדמנויות ולממש את היכולות והנכסים של העסק באופן מיטבי.

 

בתהליך הייעוץ נבדוק את הצרכים, נתכנן את הפעילות החדשה ואת שילובה במערך העסקי הקיים, נקבע יעדים ונכין תוכנית פעולה ליישום השינוי. כמו כן נאתר את הגורמים המעכבים וניתן להם מענה. במידת הצורך, הליווי יתמוך גם בהטמעת השינוי בקרב צוות העובדים.

לקוחות ממליצים

לייעוץ וליווי בפיתוח עסקי

השאירו הודעה