ייעוץ עסקי

לחיות את החלום - פריצת דרך אישית ועסקית

העסק שלכם הוא ביטוי למי שאתם, לתשוקה שלכם, לכישורים ולמה שיש לכם להציע לעולם. אם אתם מעולים בתחומכם – יש לכם בסיס חזק, אך זה לא מספיק. כדי להניע את העסק שלכם קדימה, עליכם לחזק את הידע והמיומנויות בתחום העסקי.

להקים עסק זה עניין פשוט יחסית. לקדם את העסק בעולם תחרותי ומאתגר זה כבר עניין אחר. אין נוסחת פלא שתבטיח לכם הצלחה עסקית בקלות ובמהירות. גם לא כדאי לרוץ ולהעתיק מעסקים אחרים – מה שעובד עבורם לא בהכרח נכון לעסק שלכם.

הצלחה עסקית מבוססת על תכנון יסודי המותאם לעסק הייחודי שלכם ואשר לוקח בחשבון את איפיון העסק והסביבה העסקית, הבנת הפוטנציאל, קביעת היעדים העסקיים והדרך להגיע אליהם. אלו מתורגמים לתוכנית פעולה יישומית אשר מאפשרת לכם תהליכי פיתוח ושיווק ברורים ואפקטיביים.

נקודות מפתח בתכנון העסקי הן:

• מיקוד הכיוון העסקי – הגדרת העסק וייעודו, בניית סל המוצרים והשירותים וקביעת קהלי היעד
• אסטרטגיה עסקית – הגדרת המטרות והיעדים העסקיים והדרך להגיע אליהם
• פיתוח עסקי – הרחבת הפעילות העסקית באמצעות פיתוח אפיקי פעולה חדשים
• תכנון כלכלי – הבנת הפוטנציאל הכלכלי של העסק, הגדרת היעדים הפיננסיים והדרך להשגתם
• תכנון השיווק – קביעת ערוצי השיווק ודרכי הפעולה המותאמים לעסק ולקהלי היעד

בין אם אתם בשלב הרעיון העסקי ובין אם העסק שלכם כבר פעיל לאורך זמן – תכנון, פיתוח ושיווק חייבים להיות חלק מהותי מהפעילות העסקית שלכם.

נשמע מורכב? אכן, ניהול העסק מציב בפניכם אתגרים. הרחבת בסיס הידע בתכנון ופיתוח עסקי, לצד ביסוס ניסיון והתמדה ביישום אקטיבי בשטח, דורשים משאבים נפשיים וחומריים וחציית עכבות וחסמים פנימיים. ייעוץ עסקי יסייע לכם לצלוח את המורכבות הזו.

אם אתם רוצים להגשים חלום ולהקים עסק עצמאי, אם אתם מעוניינים לצמוח ולפתח את העסק שלכם, אם אתם רוצים לשפר את התוצאות העסקיות…
אני אסייע לכם בתכנון, פיתוח ושיווק העסק ובחיזוק המיומנויות הדרושות לצמיחה ולהצלחה עסקית, באמצעות תהליך ייעוץ עסקי מובנה וממוקד. בנוסף, תקבלו תמיכה בכתיבה שיווקית המותאמת לקהלי היעד ולערוצי השיווק הרלוונטיים.

תחומי הייעוץ:

ניתן לקבל את שירותי הייעוץ העסקי שלי גם דרך מעוף, בסבסוד ממשלתי

לקוחות ממליצים

לייעוץ עסקי שיניע את העסק שלכם קדימה

השאירו הודעה