ייעוץ עסקי - המלצות

בשיחת הטלפון הראשונה שלי עם מאירה מיד הבנתי שיש לי על מי לסמוך. הידע הרב שיש לה, המקצועיות, הרוגע בקולה נתן לי את ההרגשה הטובה והבטוחה. תוך כדי שיחה כבר ידעתי שאת הדרך להצלחה שלי אני רוצה לעבור עם מאירה ושהיא האדם הנכון לקידום העסק שלי. ואכן לא טעיתי. פגשתי במאירה אדם מקצועי מאד, יסודית שלא מוותרת על שום פרט, אדיבה, סובלנית ובעלת נחישות להפליא.
התהליך עם מאירה היה חווייתי ועוצמתי ובהתאם לכך גם התוצאות מיהרו להגיע. השינוי בעסק שלי היה משמעותי ומעבר לציפיות שהיו לי.
לכל מי שזקוק ורוצה בשינוי אמיתי אני ממליצה על מאירה בלב שלם.
תודתי והערכתי לך מאירה.

עידית בכר, מיתוג ועיצוב גרפי

השבוע סיימתי תהליך של ליווי עסקי עם מאירה. למרות שסופים זה לא כיף, יצאתי עם כל מה שחשוב אחרי תהליך כזה – תכנית מסודרת להמשך, כלים יעילים לעבודה, הכרת המאפיינים היחודיים של העסק, ביטחון ואמונה בעצמי ובעסק הצומח שלי.
את ההתקדמות ואת הצמיחה הרגשתי כבר לאחר מספר פגישות. המפגשים עם מאירה היו מלמדים, מצמיחים ומאתגרים, ותמיד עם תמיכה והבנה מקיפה ומקצועית.
ממליצה בחום, למי שרוצה לקדם ולהצמיח את העסק שלו – מאירה בן-ארי!! תודה לך!

מאיה אלשייך, מטפלת באומנות

הגעתי למאירה ומהר מאד ההדרכה המקצועית שלה הגדילה לי את ההכנסות של העסק ושיפרה לי את ניהול הזמנים. מאירה סבלנית, פרקטית והכי חשוב הכל בדרך נעימה.
תודה רבה על העזרה והתמיכה הענקית שנתת לי, בזכותך העסק שלי גדל והתפתח.
מאחלת לכל אחד יועץ כמו מאירה.

שיר בן דור, אילוף כלבים

הגעתי למאירה עם לא מעט חששות של איך ומאיפה בכלל מתחילים. כבר בשיחה הטלפונית הרגשתי שאני בידיים טובות ונכונות עבורי. עם הרבה ידע, מקצועיות, ניסיון ורוגע, מאירה הנחתה אותי בצורה ברורה ליצירת תהליך מובנה ויסודי. היא העניקה לי ליווי של "יד ביד" ועזרה לי ליצור יש מאין. בעזרת מאירה חוויתי התקדמות של צעד צעד בדרך וכך התחזק אצלי הביטחון העצמי וההבנה כי מדובר בתהליך הדרגתי הדורש סבלנות ואורך רוח.
אני ממליצה בחום רב על מאירה לכל מי שנמצא בתחילת דרכו מבחינה עסקית או שרוצה לשפר ולחדד את המיקוד העסקי שלו/ה. מודה לך מקרב לב על התמיכה, המקצועיות, אדיבות ורוחב הלב שלך לאורך התהליך כולו!

חן זלינסקי, NLP ותקשורת מקרבת

מאירה היא היועצת העסקית שלי. אחרי כחמש עשרה שנות ניסיון, לא הייתי בטוחה שבאמת אפשר לחדש לי משהו בעסק. להפתעתי, מאירה מחדשת לי הרבה דברים ולמעשה מרעננת ומחדשת את גישתי למה שאני עושה. בזכותה הרחבתי את תחומי העסק, שיניתי את צורת העבודה מול הלקוחות ואני עומדת לשנות את דרך השיווק שהייתי רגילה אליה. מאירה עובדת איתי בסבלנות רבה על אף שלא תמיד אני עומדת בקצב שהיא מתווה.
אני ממליצה להיעזר במאירה בן-ארי לכל מי שרוצה לקדם את העסק שלו ובכל שלב, אם כבעל עסק חדש, ואם כבעל עסק בן מספר שנים. יש לה ידע נרחב והבנה לגבי מה שעובד ומה שלא עובד.

רחל כפרי, כירולוגיה ונומרולוגיה

בזכות הידע המשובח, בזכות היכולת למקד את עצמי בשיפור העסק, בזכות היכולת להיות מובנת ולפשט קשיים מורכבים בפתרונות יצירתיים ופשוטים. ממליץ גם על איבחון אצל מאירה.

משה דביר, טיפולים נטו

כבוד הדדי ושיתוף פעולה הם 2 מהערכים החשובים לי ביותר. אני בוחרת לקבל ייעוץ עסקי ברוח זאת.
מאירה בן-ארי מקצועית ומדוייקת בהכוונה שהיא נותנת לי ואף מאתגרת אותי להעז לשחרר עכבות מהעבר כדי להתקדם במהירות… תודה. מעריכה.

ג'ודי ארנון, פ.ל.א – פשוט לדבר אנגלית

מאירה, יועצת עסקית מעולה
עבודתה ייחודית ומאד מועילה.
מפרקת ובונה לך את העסק מהתחלה
מהיסוד ועד לגג
באופן יסודי וגם מדורג
מחזון, שירותים, ועד למטרות ויעדים
שנתיים וגם רבעוניים.
סלוגן ולוגו וכיוצ"ב לתפארת
הכל תחת ידיה ועיניה למשמרת.

ד"ר שי גברא, רופא שיניים וחניכיים

הגעתי למאירה דרך "מעוף לעסקים קטנים". מיד בשיחת הטל' הראשונה שלנו, הרגשתי שמדובר בבעלת מקצוע איכותית ואכפתית. מאירה נעימה, מיקצועית מאד ועם נתינה ענקית ומכל הלב. היא קשובה מאד לצרכי הלקוח, חדה ומכוונת בהתאם לצרכי העסק ובעליו. היא מסודרת ושיטתית, דבר שעשה לי המון סדר בראש ועזר לי מאד במיקוד והבנת צרכי העסק שלי. בכל מפגש שלנו אני לומדת משהו חדש ויוצאת עם תובנות נוספות. חשוב לי לציין שבין היתר היא גם מסייעת לי בהיבטים הדיגיטליים של העסק. לסיכום – מאירה מאד אכפתית, בעלת לב רחב, נדיבה, מקצועית ומלאת אהבת אדם! רוצו אליה ולא תתחרטו! ניתן לפנות אלי בפרטי אם מעוניינים לשמוע על התהליך ועוד.

מיכל רז – חיבורים בפסיפס

תודה רבה מאירה על הליווי החשוב שנתת לי. אני מרגישה שבאמת ראית אותי, את המקומות החזקים שלי שכדאי לעודד, לשמר ולמנף, ואת המקומות שהיו יותר לא ברורים עבורי, שהיה צורך לחזק ולהבהיר. עזרת לי ליצור סדר ובסיס חזק להמשך עבודה והתפתחות אישיים לשנים רבות. זה היה ממש תהליך אישי, וזה מאוד הפתיע אותי שכך יהיה. מסתבר שצצים הרבה מחשבות, ספקות ותהיות פנימיות בתהליך כזה, ויחד הסתכלנו ודיברנו עליהם, כך שהפכו למקומות מהם אני יכולה לגדול.
למדת המון המון, וקיבלתי מהמפגשים ביטחון עצמי משמעותי לגבי המשך התנהלות עצמאית, מבחינה שיווקית, מילולית, כלכלית וכו'.
והכי חשוב היה כיף 🙂 יצאתי עם תחושות טובות מהמפגשים, וציפיתי למפגש הבא.
טוב לי לדעת שיש אותך שמכירה את העסק שלי לעומק, את כוונותי, השקפת עולמי, ושתמיד אוכל לפנות אלייך בהמשך כשיהיה לי צורך.
תודה מעומק ליבי,

טלי שמעוני | שיאצו, עיסוי ארויגו, אמבט אדים וגינלי

ייעוץ קריירה - המלצות

פניתי למאירה בעקבות מבוי סתום שחוויתי בקריירה – לאורך שנים רבות עסקתי במקצוע שלא מילא אותי ולא גרם לי לתחושת מימוש עצמי ומשמעות מעשייה. לא האמנתי שהמצב יכול להשתנות בכלל ולא ידעתי איך לצאת ממנו. הרגשתי שאף אחד לא יכול לעזור לי ושאשאר באותה ביצה לנצח.
חברה שלי המליצה לפנות למאירה והתקשרתי. מהדקות הראשונות של השיחה הבנתי שמאירה מקצועית מאוד, קשובה, מכילה ורוצה לטובתי. אחרי שתיארתי את הסיטואציה שלי, אמרה שלפי דעתה ניתן לפתור את זה בכ-3 מפגשים. היה לי קשה לאמין שדיכאון תעסוקתי של שנים ייפתר בכזאת מהירות, אבל בכל זאת הלכתי על זה. ונדהמתי לגלות שמאירה הצליחה לעשות את זה בכלל במפגש אחד. יצאתי ממנה בתחושת הקלה וחיבור למי שאני ומה אני רוצה לעשות באמת.
מאירה היא יועצת מדהימה. חלק גדול מהחברים שלי כבר עברו יעוץ אצלה ואני ממליצה עליה לכל מי שאני פוגשת והוא מרגיש אבוד ולא יודע מה הוא רוצה לעשות כשיהיה גדול.

אולגה

מאירה יקרה,
אני מרגישה צורך לומר לך שוב תודה, להגיד שוב עד כמה יש לך חלק משמעותי בנתיב שאני נמצאת בו היום. היומיום אמנם סוחף ודורש כוחות והתמודדויות, עד כדי כך שאנחנו שוכחים לפעמים להסתכל בפרספקטיבה, אבל ברגעים שאני עוצרת להתבונן, זה אפילו מוזר כי אני מרגישה מאד רחוקה מאותה בחורה שהגיעה אליך לאימון, בעצם לא כל כך מזמן. בחורה ללא עבודה וראיה של יעד או ייעוד, אמנם עם רצונות ומחשבות אבל מבולבלת, ללא כיוון ברור וללא יכולת לשים את הפסיעה הראשונה ולצעוד בשביל שלה. הייתי אבודה ומלאה בפחדים ועם ערך עצמי נמוך.
קיבלת אותי עם המון רגישות ואכפתיות. השקעת בי ובהתקדמות שלי. לא ויתרת גם כשאיבדתי אמון בעצמי וכשרוחי נפלה. זה מפליא, אבל לא עברו הרבה מפגשים כדי להגיע מנקודת ההתחלה ההיא, למקום בו אני נמצאת היום, עוסקת במקצוע ובתחום שמרגיש לי הכי נכון לי, הביטחון נבנה, האמונה בעצמי, תחושת הגשמה, משמעות, ביטוי עצמי והתפתחות וכל מה שיכולתי לבקש מתהליך כזה.
תודה על הכל מאירה, תודה שהארת לי את הדרך.

נילי

הגעתי לאימון עם מאירה כי רציתי למצוא כיוון ולהחליט באיזה תחום ארצה לעסוק. התהליך שעברתי עם מאירה הוביל אותי לרצונות, פינות שלי ומקומות באישיות שלי שלא הייתי מודעת אליהם. הוצאנו את כל אלה, ביחד עם מאירה, לאור, ובחנו אותם מזויות שונות ואז החלטתי מה סדר העדיפויות שלי ועשיתי את הבחירות שלי.
מאירה היא הפנס שמאיר לך את עצמך, מלווה במקצועיות ובנעימות רבה את הדרך שלך ונמצאת שם בשבילך תמיד. תודה רבה.

סיגל

כמי שעבר עם מאירה תהליך ייעוץ קריירה, אין לי ספק שמדובר במקצוענית אמיתית שמשלבת ניסיון מעשי עם כלים תיאורטים ומכוונת אותך למה שנכון לך.

אלון

פיתוח אישי - המלצות

הייתי בגיל מתקדם ועדיין לא מצאתי את בן הזוג המיוחל. היו לי הרבה דייטים אך כולם נפסלו בזה אחר זה מסיבות שונות ומגוונות. זו היתה הסיבה שבגינה הגעתי לאימון, כדי לבדוק מה מונע ממני להכיר את האדם הנכון, למה אני פוסלת את כל הבחורים וכו'. אך כשהתחלנו באימון הבנתי שכדי לעבוד על "הבעיה" עליי לעבוד קודם כל על דבר נוסף וזה הביטחון העצמי שלי, שהיה מאד נמוך. לא הערכתי את עצמי כראוי וכתוצאה מזה הפחדים השתלטו על כל ההתנהלות של חיי.
מאירה, עם החוכמה האינסופית שלה, עם הסבלנות, עם ההבנה, עם האמפתיה הגדולה שלה, עזרה לי להבין ולעשות סדר בדברים, עזרה לי לבנות לאט לאט את הביטחון ולהבין שאני שווה ושיש לי יכולות ותכונות טובות. לאחר שהפנמתי את כל הדברים הטובים שבי שצצו "פתאום" מעל פני השטח, למעשה הדרך נסללה, ולאחר פחות מחצי שנה הכרתי את בעלי, ויחד אנחנו חובקים היום את בתנו בכורה.
מאירה ידעה "לקרוא" אותי נכון, היא הקשיבה לכל ניואנס, מילה ומשפט שאמרתי ואלה הובילו אותה לניתוח נכון של מצבי ובניית תוכנית שהתאימה לצרכיי ולרצונותיי. אין לי ספק, שהאימון עם מאירה, התמיכה הגדולה שקיבלתי ממנה, התובנות שהגיעו לאחר כל פגישה, הביאו לתוצאות שייחלתי להן, והאמת – הרבה יותר מהר ממה שחשבתי.
ממליצה בחום, כי מעבר למקצועיות, מאירה היא אנושית ומקסימה!

טלי

מאירה יקרה,
תודה רבה על הכל!
תודה על ההקשבה,
תודה על הסובלנות,
תודה שהאמנת בי והעצמת אותי לאורך כל הדרך,
תודה שהיית בשבילי בכל זמן ובכל שעה.
הבאת אותי למקומות חדשים
ובלעדיך לא הייתי איפה שאני היום.
זה לא מובן מאליו.

עידית

למאירה יש כלים מיוחדים במינם לאבחון והעמקת ההיכרות עם עצמך ועם הסובבים אותך. היא יודעת להראות לך מהן נקודות החוזק שאיתן אתה יכול להצליח, כמו גם את המקומות אשר "תוקעים" אותך בחייך האישיים או המקצועיים. המאושרים שמאירה מאמנת ודאי נהנים ומפיקים רבות מכישרונותיה המגוונים באבחון ובהכוונה מקצועית.

רחל

במהלכן של הפגישות הייתי נפעם כל פעם מחדש מהמקצועיות ומהובלת התהליך ובסיום של כל מפגש הרגשתי מתמלא אנרגיה לעשייה והתחדשות. הרגשתי נוח ונינוח, זכיתי להקשבה מלאה עם המון אכפתיות מצדה של מאירה. ראיתי והרגשתי איך היא מחויבת לתהליך האימון שלי וזה הביא אותי לעבוד ולבצע את המשימות וחייב אותי לקחת אחריות מצידי על התהליך.
פתאום, ראיתי איך אפשר לעמוד מול פחדים שתוקעים אותי במחשבות וראיתי שאפשר לנטרל אותם. למעשה האימון שחוויתי עם מאירה נתן לי דחיפה חזקה לנושא האימון, כי פשוט ראיתי במעשה שזה עובד. מאירה האירה לי את הדרך והיום אני בעצמי מאמן אישי שעושה עבודה טובה.
תודה לך מאירה היקרה.

יגאל

לפני כמה חודשים התבשרה שחקנית תיאטרון בת שמונים פלוס שהיא חולה בסרטן. "הייתי במצב נואש", היא משחזרת. "פחדתי פחד אימים מהרפואה הקונבנציונאלית, מהמערבולת של הבדיקות וממה שעשויים לעשות לי. הרגשתי שנלכדתי ברשת, ושככל שאני מנסה לצאת ממנה כך אני מסתבכת יותר…
מאירה עזרה לי לעשות את הדברים שהייתי צריכה לעשות, למצוא את הכוחות שלי, להחליף את הפילטר בראש. זו עבודה פנימית קשה, אבל הגירוי בא מהאימון והוביל גם לשינוי ביחסים במשפחה ועם החברים. זה כאילו שהלכתי בתוך אובך ולא יכולתי לראות כלום, והיא הלכה לפני, עשתה 'פוף' ופזרה את האבק… ופתאום יכולתי לראות את הדרך".

מתוך כתבה במגזין לאשה